Dijital Medya Reklamlarına Yeni Soluk [AdBuzz]

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler

Yeni yeni hayatımıza girmekte olan native reklamlar, diğer reklam modellerinden farklı işleyişi olduğu için hem reklam verenler hem de reklama maruz kalan kullanıcılar açısından farklı bir deneyim yaşatıyor.

Dijital pazarlama ve reklam sektörünün gelişmesiyle ortaya çıkan bu ve benzeri yeni reklam modelleri, yayıncıların ve reklam verenlerin operasyonel kabiliyetlerini her geçen gün biraz daha arttırıyor.

Programatik, Native, Performans, Cps ve Cpm reklam modelleri reklam verenler tarafından dijital medya planlarının vazgeçilmez reklam modelleri arasında çoktan yerini sağlamlaştırdı.

Native reklamlar, yayınlanan mecra ile yakından ilişkili, bilgilendirici, eğitim ve reklam izlenimi vermeyen içeriklerle, kullanıcıların etkileşime geçmesini daha kaliteli hale getiren bir reklam modelidir. Doğal reklamlar sayesinde reklam verenler daha fazla görüntülenme, dönüşüm ve marka bilinirliği reklam elde edebilirler. Doğal reklamları, diğer reklamlardan ayıran en önemli özellik ise daha kaliteli etkileşim ve yüksek bir iletişim sunmasıdır.

Ayrıca, native reklamlar görünürlüğün fazla olması, farklı bir reklam deneyiminin elde edilmesi, daha fazla akılda kalıcı reklamlar modelleri olarak viral reklam etkisi oluşturmaktadır.

Fikirbuzz olarak bizler markalarımıza dijital medya planlama konusunda uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz. Sektörel tecrübe ve deneyimimizi kullanarak hem yayıncı hemde reklam veren markaların işini kolaylaştırabilmek için yeni bir yatırıma imza attık.
Artık “Creative Advertising Network” sloganıyla yola çıktığımız “Adbuzz” projemizle sektöre yeni bir soluk getirmeyi planlıyoruz.
2017’nin ilk aylarında hizmete başlayaccak olan “Adbuzz” sektörel olarak dikey kırılımlarla yayıncıları ve reklam verenleri buluşturacak bir platform. Zamanla yarıştığımız sektörümüze hız ve dinamizim getirecek olan projemiz test yayınlarına başladı.

Bu heyecan verici projeyi “www.adbuzz.com.tr” adresinden inceleyebilir, fikir ve yorumlarınızı info@adbuzz.com.tr adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Yorum Yapın