Müşteri Deneyiminin Pazarlamaya Dönüşmesi [Sharp Spring]

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler

Kullandığımız pazarlama araçları sayesinde müşteri verimliliğini optimize ediyoruz.

2016 yılının en hızlı gelişen ajanslarından biri olarak markalarımıza değer katabilmek adına gelişmeye ve  yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu bilinçle Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen pazarlama otomasyonlarından biri olan “Sharp Spring Marketing Automation”i müşterilerimize daha iyi ve kaliteli servis verebilmek adına pazarlama araçlarımızın arasına ekledik.

Dijital pazarlama dünyasında hizmet verdiğimiz markalarımız için bu otomasyon sayesinde; hedef kitlesiyle doğru platformda ve uygun içerikle iletişim kurabiliyoruz. Markalarımızın web sitelerini ziyaret eden kişileri tanımlayıp, markayla ve ürünleriyle olan ilgi düzeylerine göre hedef kitleye özel dijital pazarlama stratejileri geliştirebiliyoruz.  Dijital kanallardaki tüm ziyaretçi hareketlerini gözleyerek içeriklerini, iletişim planlarını ve  reklam maliyetlerini optimize edebiliyoruz.

Ayrıca, bu otomasyon sayesinde tüm dijital reklam maliyet ve performans eğrilerini, kampanya trafik bilgilerini, pazarlama ve tüm satış süreçlerini yönetip raporlayabiliyoruz.

Ajans olarak bizlere markalarımızın dijital pazarlama süreçlerini yönetme anlamında ciddi kattıkılar sağlayan bu otomasyonla hem markalarımız, hem de biz çok mutluyuz. 🙂

Sektörde yer aldığımız süre içerisinde, müşterilerimize maksimum hizmeti ulaştırmak birinci ilkemiz oldu hep. Dijital pazarlama dünyasında kreatif çalışmalarla ve operasyonel kabiliyetimizle büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

2017 yılında mümkünse sizleri de mutlu etmek ve tanışmak isteriz, nasıl mı? Tıklayın, yeter 🙂

 

Dijital Fikri
Fikirbuzz'ın Dijital Kahramanı
BENZER HABERLER

Yorum Yapın