FİKİRBUZZ KREATİF AJANS’IN MÜŞTERİ YELPAZESİ GENİŞLEMEYE DEVAM EDİYOR! İŞTE YENİ MÜŞTERİSİ: DARDANEL

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler, Dijital, Sosyal Medya

Hazır gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan, ürün skalasını genişleterek pazar payını büyütmeye devam eden Dardanel, yeni ajansını seçti!

Efektif iletişim kanalları ile kısa sürede müşterilerinin rakiplerinden ayrılmasına yardımcı olarak ve markaları doğru stratejilerle sektörde konumlandırmak için çalışmalar sürdürerek adından sıkça söz ettiren Fikirbuzz Kreatif Ajans, büyümeye ve genişlemeye devam ediyor.

Dijital ve geleneksel mecraların tüm dinamiklerini takip eden kreatif ve genç ekibiyle başarılara imza atan Fikirbuzz’ın yeni müşterisi Dardanel oldu. Hazır gıda sektöründe önemli bir yere sahip köklü marka, dijital çalışmalarını sürdürmesi için Fikirbuzz’ı tercih etti. Ajans, yeni müşterisine dijital pazarlamanın yanı sıra aynı zamanda raporlama ve iletişim stratejisi oluşturma – konsept geliştirme hizmetleri verecek.

Hem dijital alanda, hem de geleneksel medyada oldukça aktif olan Fikirbuzz Kreatif Ajans, markaların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hizmetler üreterek müşterilerinin sadakatini kazanıyor. Özgün fikirleri ve çalışmalarının yanı sıra her yeni müşterisiyle büyümeye ve genişlemeye devam ediyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yapın