FİKİRBUZZ KREATİF AJANS‘IN YENİ MÜŞTERİSİ 120. YILINI KUTLAYAN PEUGEOT SCOOTERS!

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya

İsotlar Grup bünyesinde bulunan sektörün öncüsü marka Peugeot Scooters, yeni dijital ajansını seçti! Dünyada Retro motor denince ilk akla gelen ürünlerden biri olan ‘’Django’’nun dijital ajansı Fikirbuzz oldu!

Gerek dijital ve geleneksel mecraların tüm dinamiklerini takip eden kreatif ve genç ekibi sayesinde, gerekse yenilikçi iletişim stratejileriyle sektörde başarı elde eden Fikirbuzz Kreatif Ajans, günden güne büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Markalarını bulundukları sektörde güçlü stratejilerle konumlandırarak başarılarını sürdüren ajans, yeni müşterileriyle adını duyuruyor.

Hem otomobil, hem motorsiklet alanında bulunan üstün başarılı ürünleriyle piyasadaki pazar payının hakkını veren Peugeot Scooters, en popüler ürünü Dijango’un dijital çalışmalarını sürdürmesi için Fikirbuzz Kreatif Ajans ile anlaştı. Kaliteli ve yenilikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motorsiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri ile bilinen Peugeot Scooters, Django’nun pazarlama süreçleri için Fikirbuzz Kreatif Ajans ile çalışacak. Bunların arasında; dijital pazarlama ve tasarım, konsept tasarımı, blog tasarım ve yönetimi, raporlama gibi hizmetler bulunuyor.

Kurulduğu günden bugüne hizmet verdiği birçok markanın kısa sürede rakiplerinden ayrılmasını ve sektörde doğru konumlanmasını sağlayan Fikirbuzz, yenilikçi çözümleri ve kendine has vizyonunun yanı sıra yeni müşterileriyle gelecekte de adından sıkça söz ettirmeyi planlıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yapın