Kurumsal Kimliğimizi ve Web Sitemizi Yeniledik

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler

Dijital çağın parlak fikirlerini markalarla buluşturan ajansı “Fikirbuzz Digital Agency” yeni yıla kurumsal kimlik ve web tasarım değişikliği ile giriyor.

Dijital sektörde birçok markaya hizmet veren ajansımız, markaların 360 derece dijital pazarlama süreçlerini yöneterek müşteri memnuniyeti içerisinde kendisini sürekli geliştirmektedir.

Yeni logomuz ve web sitemizle 2017 yılı sektörel hedeflerine ulaşmayı planlayan ajansımız, yıl sonunda bir çok kreatif projeye imza atarak ses getirici işler yapmak ve sektörün tanınan ajansları arasında yerini almak adına emin adımlarla yoluna deva ediyor.

Yeni logo tasarımımızda sadeliği tercih ederken, web tasarımı konunusunda teknolojik yenilikleri ve kullanıcı dostu çözümleri süreçlerimize dahil ettik. İçerik kalitesi anlamında dijital pazarlama ve reklamcılık sektöründe bilgi kaynağı olmaya aday, içerik çeşitliliği anlamında da belkide sektörün öncüsü olmayı başardık.

Uzun süren uykusuz geceler ve onca emek sonrası ajansımız yeni yüzünü yayına aldık, umarız yeni yılda hep birlikte başarılı işlere imza atabiliriz.

fikir1

fikir2

fiki3

Dijital Fikri
Fikirbuzz'ın Dijital Kahramanı
BENZER HABERLER

Yorum Yapın