FİKİRBUZZ’IN YENİ MÜŞTERİSİ CROWNE PLAZA CAPPADOCİA OLDU!

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler, Dijital Pazarlama, Pazarlama & Reklam, Sosyal Medya

Günden güne gelişen, geliştikçe büyüyen Fikirbuzz Kreatif Ajans’ın yeni müşterisi Crowne Plaza Cappadocia oldu!

Kurulduğu ilk günden beri ister çalışma prensipleriyle ister vizyonu ve misyonuyla dikkatleri üzerine toplayan, müşterilerine akılda kalıcı mesajlarla doğru dilde ve doğru zamanda iletişim stratejileri yaratan Fikirbuzz, büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Markalarını bulundukları sektörde güçlü stratejilerle konumlandırarak birçok başarıya imza atan ajans, yeni müşterileriyle adından sıkça bahsettiriyor.

Fikirbuzz Kreatif Ajans’ın en yeni müşterisi geçtiğimiz günlerde belli oldu. IHG üyesi Crowne Plaza zincirine ait Crowne Plaza Oryapark’tan sonra, zincirin Nevşehir’de bulunan son oteli Crowne Plaza Cappadocia da Fikirbuzz’ı seçti. Crowne Plaza Cappadocia, dijital pazarlama ve tasarım konularında artık Fikirbuzz Kreatif Ajans’tan destek alacak.

Hem geleneksel hem dijital alanda da adından sıkça söz ettiren Fikirbuzz Kreatif Ajans’ın sektördeki güçlü adımları başarılarının teminatı olmaya devam ediyor. Ajans, gelecek dönemlerde verdiği hizmetlerin kalitesiyle günden güne bilinirliğini daha da arttırmayı planlıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yapın