IBM POWER9’UN TANITIMINI YAPIYOR!

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler, Dijital, Dijital Pazarlama

Bilgisayar ve donanım üretimi, yazılım, servis hizmetleri gibi teknolojik alanlarda tecrübesiyle tanıdığımız köklü marka IBM, geçen senelerde çıkardığı işlemcisi POWER8’den sonra çalışmalarını daha da geliştirerek POWER9’u çıkarmaya hazırlanıyor.

Bilgisayar ve bilgisayarın neredeyse her alanında aktif olan IBM, ürün skalası ve verdiği hizmetleri ile sektörün büyük bir bölümünü kaplıyor. Çıkardığı ürünleriyle efektif çözümler üretmeyi planlayan, sürdürülebilirliğin tanınmış adreslerinden biri olmasıyla gurur duyan marka, yeni çıkardığı POWER9 işlemcisi için oldukça heyecanlı. POWER9’un tanıtımının yakın sürelerde gerçekleşeceği etkinlik, 15 tarihinde gerçeklecek. Fikirbuzz ailesi olarak bu sürece biz de dahil olduk ve markaya hizmet verdik.

İstanbul Pazarlama işbirliği ile Markaya, POWER9’un tanıtımının yapılması süreçlerinde dijital banner tasarımları, web site tasarımları gibi tasarımsal ve arama optimizasyonu gibi dijital hizmetler verdik. Bu çalışmayı genç ve dinamik ekibimizle gelişmeyi esas alarak gerçekleştirmekten keyif aldık.

Benzer İçerikler

Yorum Yapın