Instagram’da Dikkat Çeken Etkileyici Profiller

 tarihinde paylaşıldı. Dijital, Sosyal Medya

Fotoğraf paylaşım uygulaması olarak 2010 yılında hizmet vermeye başlayan ve ilk zamanlarında çok az kullanıcısıyla mütevazı bir sosyal platform olarak yoluna devam eden Instagram, yıllar içinde bambaşka bir mecraya dönüştü. Yalnızca birkaç yıl içinde hem bireysel kullanıcılar hem de markalar Instagram’ı kendini ifade etmek için eşsiz bir araç olarak kullanmaya başladı.

Instagram’ı basitçe fotoğraf paylaşımları yapmanın ötesinde, bir “amaç” için kullanan kişilerden biri de Arash Akhravi Matin. Profiline eklediği her post’ta yeni bir hece bulunan Akhravi, takipçilerine bir hikaye anlatıyor. Hikayesini anlatırken, aynı zamanda, kullanıcılardan sıradaki heceyi tahmin etmelerini isteyerek, #hecelemece etiketi altında onların da hikayeye ortak olmasını sağlıyor.

Sondan başa doğru giden hikayenin, nasıl bittiği görülebilse de nasıl başladığı henüz belirsiz. Fikirbuzz Dijital Pazarlama & Reklam Ajansı’nın Kreatif Direktörü Arash Akhravi Matin’in ilgi çekici hikayesinin nereye varacağı merak konusu. Oldukça dikkat çeken bu  Instagram profilini takip etmenizi öneririz.

 

Sıradaki heceyi tahmin et. #hecelemece etiketiyle postunu gönder. Hikâyede seni de görelim.🌶

🕵🏻‍♀️🕵🏻 (@akhravi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Benzer İçerikler

Yorum Yapın