Kurumsal Dijital PR ve İtibar Yönetimi

dijital-pritibar-yonetimi

Dijital Pr;  genel manada sosyal medya , imleme, sözlük, mecra paylaşımı, blog, forum ve haber siteleri gibi dijital mecralarda markanızın  halkla ilişkilerinin yönetilmesidir.

Basın bültenlerinizin yayınlanması , e-bültenler, arama motoru üzerinden yapılan kampanyalar, sosyal medya, e-posta pazarlama vb. dijital çalışmaların tamamı Dijital Pr hizmetinin bir parçasıdır.

Dijital marka iletişim süreçleri bütün olarak planlanıp, tek bir dil üzerinden sürdürülmelidir. Markanızın hangi mecrada nasıl yer aldığı, nerelerde haber olduğu, mecraların sizin hizmetlerinizden hangilerini değerli bulup yayınladığı, seçmiş olduğunuz dil ve bütünsel olarak yapılan planlamayla ilişkilidir.

Neden Bir Ajans’la Çalışmalısınız?

Yaşadığımız dijital çağda tüketiciler markanız hakkında yorum ve geri bildirimleri çoğu zaman kendi sayfalarından yada hesaplarından yapıyorlar. Hal böyle olunca özellikle hakkınızda yazılan olumsuz içerikleri yakalamak ve müdahale etmek çok fazla zorlaşıyor.

Bu sebeple dijital itibarınızı korumak ve olası itibar zedeleyici durumlara sebebiyet vermemek için, internet üzerindeki markanıza ait içerik ve mecraları sürekli olarak belirli anahtar kelimelerle search etmek gerekiyor. Hergün binlerce kaynak içeriğin yayınlandığı internet dünyasını, bu iş için özel olarak hazırlanmış bir yazılım olmadan takip etmek imkansız gibi.

Fikirbuzz olarak bizler markanıza değer katabilmek ve olası marka itibarını zedeleyici durumlara karşı korumak için 2 farklı otomasyan kullanarak aşağıdaki hizmetleri müşterilerimize sunuyoruz.

Dilerseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, bu başlık altında verdiğimiz hizmet detaylarını görebilmek için soldaki menüden yardım alabilirsiniz. 

  • E-Bülten Hazırlama
  • E-Bülten Servis
  • Arama Motoru Takibi
  • Kriz yönetimi
  • Raporlama

Bizimle çalışmak ister misiniz?