Sosyal Medya Yönetiminde Artık Daha Popüleriz :)

 tarihinde paylaşıldı. Bizden Haberler

Mütavazi olamayacağız, 2016 yılında “Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlaması” konu başlıklarında adımızdan iyiden iyiye söz ettirdik. Özellikle eğitim, gıda ve inşaat sektörlerinde ürettiğimiz projeler, keratif kampanyalar, etkili içerik yönetimi ve pazarlaması, geliştirdiğimiz uygulamalar ve dijtal medya reklam planlamalarıyla markalarımızı doğru zamanda doğru platformda tüketiciyle buluşturduk .

2017 yılında da sosyal medya platformundaki iletişimin hızının ve verimliliğin öneminin farkında olarak, markalarımızın sosyal medya süreçlerini hızlandırmak ve performans artışı sağlamak adına yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Ajans olarak hem markalarımızın hemde tüketicilerimizin sosyal ağlardaki hareketlerini anlık olarak izleyebilmek adına “A6 Social” sosyal medya yönetim otomasyonunu sosyal medya pazarlama araçlarımıza dahil ettik.

Bu otomasyon sayesinde; markalarımız, içerik takvimlerinde online olarak  düzenleme yapabiliyor, notlar ekleyebiliyor ve onay verebiliyorlar. Sisteme eklediğimiz sosyal medya hesaplarına ilgili aylık veya istedikleri zaman dilimine ait verilere kolayca ulaşabiliyorlar. Anlık olarak tek bir ekrandan tüm sosyal medya pazarlama süreçlerini yönetebiliyorlar.

Kısaca bahsedecek olursak,

  • Sosyal medya içerik takvimi
  • Sosyal medya içerik paylaşımı
  • İçerik arşivi
  • Konuşma
  • Rakip analizi
  • Monitoring
  • Raporlama vb. konularda yönetimsel hız ve analiz imkanı sağlıyoruz.

 

Ajansımızın adından sıkça söz ettirdiği “Sosyal Medya Pazarlaması” konusunda bir çok ajansta karşılaşamayacağız hızda ve profesyonellikte bir hizmete ihtiyacınız varsa sizleride aramıza bekliyoruz. Nasıl mı?  Tıklayın, yeter 🙂

Dijital Fikri
Fikirbuzz'ın Dijital Kahramanı
BENZER HABERLER

Yorum Yapın